Hakkımızda


Türk ekonomisinin yapı taşlarından biri olan tekstil sektöründe, geniş ürün çeşidi ile önde gelen RACON TEKSTİL; 2011 yılında şirketleşen firmamız RACON TEKSTİL SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. adı altında toplanıp; MODA LOVE, ALYSHA,  VİTO FERRO VE GNS RAW  markalarını müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır.   Dünyanın dörtbir yanına gerçekleştirdiğimiz ihracatı da her geçen gün artırmaktayız. RACON TEKSTİL olarak hedefimiz, her zaman iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak... Dünyaya ve değişime açık, ve öncü girimşicilik ruhuna sahip bir firma olarak müşteriler kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

Firma olarak, çalışanlarıyla, müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi hizmet anlayışı ve hızlı servisiyle öne çıkmıştır. Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, Ar-Ge çalışmaları, yeni ürünler ve uygu-


lanan başarılı satış/pazarlama stratejilerinin sonucu olarak, kuruldugu günden bugüne dek istikrarlı bir büyüme göstererek ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmuştur.

Her geçen yıl ihracat yaptığımız ülkelere yenilerini ekleyerek , mevcut yabancı müşterilerimize sattığımız ürün miktarını artırmaktayız. Fiyatta, kalitede ve kapasitede avantaj elde ederek, müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak adına  İç çamaşırı alanında bayan, erkek ve çocuğa hitap ederek yaklaşık 1000′i aşkın modelle her geçen gün ürün yelpazesini genişletip iç piyasanın yanı sıra ihracata ağırlık vererek yaklaşık 20 ülke pazarına girmeyi başarmıştır.

Zeytinburnu’nda ki telsiz mahallesi Balık yolu sokak no:11 şubelerimizde sizlere toptan ve perakende ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.

zeytinburnu tel: 0090 212 547 77 48

ROMANYA ŞUBE : Dragonul roşu 1 no:486 tel: 0040 735 129 280

BUCURESTİ

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/miroteks/tmp) in Unknown on line 0